NoroSOFT Nedir?


NoroSOFT, bireyin Internet üzerinden evde ya da uzman eşliğinde sağlık kurumlarında uygulayabildiği bir kognitif rehabilitasyon programıdır.
NoroSOFT Kognitif Rehabilitasyon Egzersizleri web üzerinden kolaylıkla uygulanabilir.
Norosoft'ta amaç zihinsel süreçlerin etkin kullanılmasını sağlamaktır.
NoroSOFT Kognitif Rehabilitasyon Programı, üst düzey bilişsel fonksiyonlar olan Bellek, Dikkat ve Konsantrasyon, Yürütücü İşlevler, Görsel Mekansal Algı ve Kavramlaştırma becerilerini geliştiren web üzerinden online olarak uygulanabilen egzersizler içerir.
NoroSOFT Kognitif Rehabilitasyon Programı, Multiple Skleroz (MS), Stroke (inme), Parkinson, Diyabet, Epilepsi, Onkoloji gibi rahatsızlıkların bilişsel kayıplarını yavaşlatmak ve rejenerasyona katkıda bulunmak amacıyla kullanılabilir.

Neden NoroSOFT?


NoroSOFT'taki her bir uygulamanın geliştirilmesi sürecinde T.C. Üniversite ve Eğitim Hastanelerinde görev yapan Türk Bilim İnsanlarının görüşlerine ve tecrübelerine başvurulmuştur.
Programın dünya çapında yer alan örnekleri incelenip onlardan daha kapsamlı bir çalışma olması için özel çaba sarf edilerek Türk Mühendisleri tarafından uygulanabilir hale getirilmiştir.
NoroSOFT egzersizlerinin zorluk seviyeleri kişinin anlık performansına göre otomatik olarak belirlenir. NoroSOFT'ta sunulan, kişiye özel günlük egzersiz programının düzenli olarak uygulanması beyni zinde tutar.

 Devamı için tıklayınız 

NoroSOFT, sürekli yenilenen ve güncellenen uygulamalarıyla dinamik bir altyapı sunar. Değişken ve tekrar etmeyen soru yapısı sayesinde NoroSOFT egzersizlerini eğlenerek uygulayabilirsiniz.
NoroSOFT Kognitif Rehabilitasyon Programı'nda sunulan zengin raporlama modülleri ile zihinsel durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz. Puanınızın düşük olduğu bölgelerin eğitimine daha çok ağırlık vererek genel performansınızı arttırabilirsiniz.

 Devamı için tıklayınız 

Hakkımızda

AYASİS, günümüz imkan ve ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda farklı sektör ve ölçekteki firmalara çağdaş ve uluslararası kriterlere uygun kurumsal iş yazılımları geliştirmektedir.

www.ayasis.com

İletişim

Adres: YTÜ Teknopark D2 Blok 1B06 Esenler / İstanbul
Telefon: 0212 483 72 92
E-posta: info@ayasis.com